Sauna ogrodowa

Sauna beczka to rodzaj sauny, która jest zbudowana w formie dużej beczki drewnianej lub z innego materiału.

Może być ona również zwieńczona kopułą lub dachem. Sauna beczka najczęściej jest wyposażona w piec, który ogrzewa wnętrze sauny. Może ona być również wyposażona w specjalne ławki lub miejsca do leżenia, aby umożliwić użytkownikom relaks podczas korzystania z sauny. Dodatkowo możecie Państwo urozmaicić swoje sauny w oświetlenie, akcesoria.

Sauny beczkowe są popularne ze względu na swój niepowtarzalny wygląd i możliwość umieszczenia ich w różnych miejscach, takich jak ogrody czy tarasy. Są one również często wybierane ze względu na ich właściwości relaksacyjne i lecznicze, takie jak poprawa krążenia krwi, zmniejszenie napięcia mięśni i redukcja stresu.

Produkty

Sauny

Zaaranżowanie w swoim własnym ogrodzie lub na terenie działki rekreacyjnej dla wczasowiczów miejsca do relaksu jest dziś prostsze niż kiedykolwiek! Wystarczy, że wybierzesz usługi Steam Garden w zakresie budowy i montażu, a my dostarczymy Ci saunę ogrodową typu beczka z bali drewnianych, której atrakcyjna cena i łatwość postawienia na miejscu z pewnością należą do największych zalet. Sprawdź, co oferujemy i weź pod uwagę tę inwestycję we własny komfort i zdrowie!

Sauny z bali – beczka idealna do każdego ogrodu

Tym, co odstrasza wielu miłośników kąpieli w łaźni fińskiej od delektowania się nimi na własnej posesji, jest przede wszystkim brak miejsca. Sauna ogrodowa beczka to rozwiązanie idealne – przemawia za tym nie tylko jego cena, ale również wyjątkowa jakość wykonania z bali drewnianych oraz niewielkie rozmiary. Ich standardowa szerokość (średnica) to mniej niż 2,5 metra, zaś długość, jaką najczęściej wybierają nasi klienci to 2,5-3,5 metra. Nie potrzeba zatem nic więcej, niż ta odrobina przestrzeni, by prosto z tarasu zimową porą wejść do rozgrzanego pomieszczenia o zaokrąglonych ścianach.

Beczka sauna – łatwość montażu

Polecamy nasze wyroby z bali drewnianych przede wszystkim z uwagi na to, że są one niezwykle praktyczne, jeśli chodzi o montaż. Oferujemy ich dostarczenie w całości i podpięcie do pieca na miejscu u klienta. Sauna ogrodowa beczka może być transportowana przy pomocy auta ciężarowego z uwagi na swoje niewielkie gabaryty, co zdecydowanie upraszcza cały proces. Ty planujesz najlepsze miejsce dla tej konstrukcji w swoim ogródku, a my dostarczamy Ci ją w całości i montujemy od ręki, dzięki czemu od razu możesz zacząć z niej korzystać!

Jakie są korzyści z używania sauny beczki?

Ten kształt nie jest przypadkowy! Beczki, czyli sauny z bali drewnianych o kształcie walca mają zaokrąglone ściany, co sprawia, że ich kubatura jest mniejsza, niż w przypadku klasycznych – prostopadłościennych. Tym samym takie pomieszczenia są łatwiejsze i bardziej ekonomiczne w nagrzewaniu. Co więcej, ciepło rozprowadzane jest w takiej przestrzeni równomiernie, dzięki czemu każdy z użytkowników może korzystać z jego dobroczynnego działania na tym samym poziomie. Cena takiego rozwiązania jest również atrakcyjna, co nie pozostaje bez znaczenia dla miłośników fińskiego relaksu w wysokiej temperaturze.

Czy warto kupić saunę beczkę?

Wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem takiego kącika relaksu lub wyposażenia w niego swojego domku wypoczynkowego albo pensjonatu zachęcamy przede wszystkim do rozeznania się we własnych potrzebach. Jedną z naszych uniwersalnych propozycji jest sauna ogrodowa beczka. Cena takiego urządzenia wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jest ona uzależniona od wielkości oraz wyposażenia dodatkowego. To bardzo ciekawy element własnej działki, dzięki któremu można naprawdę zdrowo i przyjemnie rozluźniać się po ciężkim dniu, a także wzmacniać swoją odporność i poprawiać krążenie wtedy, gdy ma się na to ochotę. Wykonane z bali drewnianych wyroby mogą z powodzeniem służyć latami, a zatem są świetną inwestycją na przyszłość.

Gdzie najlepiej sprawdzi się sauna beczka?

Polecamy tego rodzaju rozwiązania na przydomowe tarasy oraz ogródki – również te niewielkie, miejskie. Wśród naszych dotychczasowych realizacji jest wiele saun ogrodowych z bali drewnianych typu beczka, które wykonaliśmy właśnie na osiedlach domków wielorodzinnych i doskonale wpisują się w ich otoczenie. Proponowane przez nas modele są idealne także dla właścicieli pensjonatów czy domków letniskowych, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę.

Sauna z bali drewnianych – doskonały sposób na relaks!

Zadbaj o to, aby po ciężkim dniu wypoczywać w naprawdę odprężających warunkach! Postaw na saunę beczkę z bali drewnianych, której niska cena może być dodatkowym argumentem przemawiającym za taką inwestycją. To rozwiązanie dobre dla całej rodziny, ale również dla przyjaciół, którzy z pewnością chętnie będą się z Tobą relaksować w taki sposób – szczególnie w mroźne dni! Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, który model warto wybrać do konkretnych potrzeb i możliwości.